Pak je vermoeidheid aan! Geef je voeding een energieboost met deze 5elementen kookworkshop - 25€ - meer info

5 smaken salade met rode biet en witloof

5 smaken salade met rode biet en witloof

Ingrediënten

(voorgekookte) rode biet

500 g

Witloof

2 stuks

Appel

1

Pijnboompitten

100 g

Pompoenpittenolie

5 el

Balsamicoazijn

3 el

De 5 smaken salade kan je ieder seizoen variëren. Het principe is erg eenvoudig! Je hoeft enkel te zorgen dat de 5 smaken aanwezig zijn. Het receptje van deze 5 smaken salade met rode biet is heel gemakkelijk te maken. Het is erg lekker als bijgerechtje bij je avondmaal of je lunch. Ook ondersteunt het je spijsvertering enorm. Je lichaam zal je dankbaar zijn voor deze frisse traktatie.

Bereiding

  1. Werk met voorgekookte rode bieten of kook de rauwe bietjes gaar gedurende een uur. In dat laatste geval moet je een extra uur bij de bereidingstijd tellen.

  2. Snij de gekookte bieten in blokjes van 1 cm. Snij het witloof en de appel fijn. Doe vervolgens alles in een slakom.

  3. Voeg hieraan de pijnboompitjes toe en daarna de ingrediënten voor de dressing. Meng alles goed door elkaar en serveer met een glimlach. 🙂

Extra tips:

  • Dit is een bijgerecht zowel voor je lunch of een avondmaal.
  • De pijnboompitten kan je vervangen door pompoenpitten of andere zaden.
  • Voeg aan dit receptje wat gekookte boekweit of feta toe en je hebt een volwaardige lunch.
  • Met voorgekookte bietjes in je koelkast is deze 5 smaken salade met rode biet en witloof sneller klaar!
  • Probeer ook eens onze andere variant van de 5 smaken salade met gemarineerde rode biet.

Trots op het resultaat? Word dan lid van onze besloten Facebookgroep en deel daar gerust je foto’s en ervaringen.

Pak je vermoeidheid aan! Geef je voeding een energieboost met deze 5elementen kookworkshop - 25€
  • de basis ingrediënten van een voedzame maaltijd
  • heilzame bereidingswijzen voor je zelfgenezend vermogen
  • de fundamenten van de 5-elementenleer
  • de essentie de 5 smaken voor je vertering
  • de basisprincipes van succesvolle foodpreppping

Deze online 5 elementen workshop bevat diverse instructievideo’s en 3 e-books.

Persoonlijke begeleiding?

Contacteer ons vrijblijvend, we kijken graag hoe we u verder kunnen helpen.